facebook

O mnie

Psycholog (absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego 2006, nr dyplomu: W-II/5384/5191/2006) z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu doradztwa zawodowego (Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław 2009) oraz kursem z zakresu psychologii odżywiania się "Nutrition Psychology; Food Choice and Eating Habits" (Instytut Cadence Health - Australia, certyfikat CH3075C). Członek Towarzystwa Psychodietetyki. Pierwszy na Pomorzu Zachodnim, certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny.

KN Life & Business Solutions posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.32/00097/2015.

foto1Zawodowo: pasjonuje mnie Człowiek – jako jednostka i jego relacje z otoczeniem. Moje doświadczenie oraz rozwój    zawodowy koncentrują się głównie na dwóch grupach tematycznych:

* psychologia zdrowia i psychodietetyka – obszar łączący psychologię, medycynę i dietetykę związany z tym, co  najważniejsze – bo od zdrowia zależy funkcjonowanie praktycznie we wszystkich sferach życia. Interesuje mnie narastający  problem otyłości, zaburzeń odżywiania, chorób psychosomatycznych.

psychologia par i rodzin – funkcjonowanie człowieka w roli partnera, rodzica  i rodziny jako grupy

Prywatnie: mama trzech Skarbów, wielbicielka długich spacerów, gór, kubańskiej salsy i pilatesa

O metodach pracy z Klientami indywidualnymi przeczytasz TU (kliknij)

Opinie:
1) Ranking Lekarzy

2) Portal Znany Lekarz

_________________________________________________________________________________________________________________

 ARTYKUŁY:

* O korzyściach jakie niesie za sobą Uważne Rodzicielstwo

* Czy rozwód można przewidzieć?

* Artykuł, w którym wraz z dietetykiem Izabelą Soją tłumaczę na czym polega współpraca dietetyka z psychologiem: "Czasem dobra dieta to za mało, by schudnąć"