facebook

Psychodietetyka

Konsultacje psychologiczne:

  • pomagające zdefiniować i zminimalizować bariery, które Cię ograniczają aby zmienić styl życia, sposób odżywiania się, osiągnąć pożądaną wagę
  • definiujące emocje związane z odżywianiem, przyczyny utraty kontroli
  • wspierające walkę z uzależnieniem od cukru
  • wspierające zmianę nawyków żywieniowych
  • budujące motywację, poczucie własnej skuteczności
  • wspierające leczenie zaburzeń odżywiania
  • związane z profilaktyką zaburzeń odżywiania u dzieci i młodzieży

Jak to wygląda w praktyce?

Program wsparcia zakłada współpracę z dietetykiem - poleconym przeze mnie, lub tym, z którym już rozpocząłeś pracę nad zmianą diety. Jeśli istnieje taka konieczność - to również zapraszam do współpracy innych specjalistów np.lekarzy - aby pomoc była pełna i jak najbardziej adekwatna do problemu.

Dlaczego osobno chodzić na konsultacje do psychologa i dietetyka, a nie wybrać "2 w 1"?

Uwazam ze najlepiej się wykonuje swoja pracę jeśli człowiek koncentruje się na jednym wybranym obszarze i w nim się specjalizuje. Psychologia i dietetyka to bardzo obszerne dziedziny i już w ich obrębie można wybrać wiele specjalizacji. Inaczej mówiąc - oferuję Ci pomoc wysokiej jakości i holistyczne podejście, na które pozwala współpraca ekspertów w różnych dziedzinach.

Artykuł, w którym wraz z dietetykiem Izabelą Soją tłumaczę na czym polega współpraca dietetyka z psychologiem: "Czasem dobra dieta to za mało, by schudnąć"

Konsultacje trwają najczęściej od 50-60 minut (pierwsze spotkanie najczęściej trwa 60-90 min.)

Masz wątpliwości? Napisz do mnie!

Jeśli nie jesteś pewien / pewna czy prowadzone przeze mnie konsultacje są akurat dla Ciebie, napisz na adres porady@nagrabecka.pl, a podczas krótkiej darmowej konsultacji mailowej uczynię co w mojej mocy by rozwiać wszelkie wątpliwości i doradzić opcję, która będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Rezerwacja terminu spotkania

Jeżeli chcesz zarezerwować termin konsultacji - zadzwoń na numer 798 295 986 lub wyślij SMS o treści KONSULTACJE - oddzwonię.

* Konsultacje zawieszone do odwołania. Dłuższa przerwa techniczna ;)  Zapraszam do kontaktu mailowego.

Psychoedukacja

Działania skierowane do grup. Ich celem jest poszerzanie wiedzy i świadomości w zakresie zdrowych nawyków i aspektów psychologicznych wpływających na wybory żywieniowe.

Warsztaty "Udzielanie wsparcia dziecku z problemem nadwagi / otyłości" 

Przykładowa relacja ze spotkania "Mamy Alergików: cukier na celowniku" (kliknij)

Przykładowa prezentacja z konferencji na temat "Wyzwania związane z odżywianiem dzieci ze spektrum autyzmu – aspekty psychologiczne"

Zakupy

Jeśli chcesz kupić zdrowe produkty w sprawdzonym, zaufanym sklepie - polecam MISIONTEK. Oprócz rzetelnych opisów każdego produktu znajdziesz tam wiele porad i informacji dotyczących zdrowego trybu życia. Sklep prowadzony z pasją!